Jakie szpilki na imprezę wybrać? Modele

Każda kobieta chce zawsze prezentować się nienagannie i wyjątkowo elegancko i seksownie, dlatego właśnie kobiety na różne okazje najczęściej wybierają buty na obcasie. Szpilki są uważane nie tylko przez kobiety, ale również przez mężczyzn za najważniejszy atrybut kobiecości. Szpilki potrafią nam dodać kilka centymetrów wzrostu. Jest to szczególnie ważne dla wszystkich niewysokich pań, ale również jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki sprawiają, że czujemy się w nich wyjątkowo seksownie i zupełnie inaczej się również w nich poruszamy. Jakie zatem wybrać szpilki na imprezę?

szpilki na imprezę
szpilki na imprezę

Jakie szpilki na imprezę wybrać?

Przede wszystkim wygodne. Wychodząc do klubu lub pubu musimy wybrać wygodne buty. Takie, które nie sprawią nam bólu po przejściu kilku kroków, nie obetrą nas oraz nie zabiorą komfortu. Wybierają odpowiednie buty na przyjęcie czy imprezę musimy pamiętać o tym, że będziemy w nich dość dużo chodzić oraz tańczyć. Koniecznie sprawdźmy w domu, czy dana wysokość obcasa nam odpowiada. Zobaczmy czy buty nie są zbyt sztywne. Jeśli się okaże, że są one mało wygodne, to z pewnością będziemy wracać do domu z obuwiem w ręce zamiast na nogach. Obecnie w sklepach jest tak ogromny wybór różnego rodzaju obuwia na obcasie, że dobór odpowiedniego nie powinien stanowić większego problemu. Nie powinnyśmy się spieszyć kupując buty, ponieważ nigdy się to nie sprawdza.

Buty należy przymierzyć w sklepie, pochodzić w nich przez kilka minut po sklepie i sprawdzić, jak się one układają na nodze, a także czy są one dobrze wyprofilowane. Jest to bardzo istotne i mocno wpływa na późniejszy komfort chodzenia w butach, a także tańczenia. Ponadto bardzo istotne jest, z jakiego materiału są one wykonane. Piękne i wytrzymałe buty na obcasie powinny być wykonane z wysokiej jakości skóry – wówczas będą się one nadawały na praktycznie każdą okazję. Dodatkowo będą one leżały idealnie na nodze, elegancko się prezentowały i będą stanowić idealne uzupełnienie każdej kreacji. Bardzo istotne jest również wnętrze buta oraz wkładka i materiał, z którego została ona wykonana. Należy wystrzegać się butów wyprodukowanych ze sztucznych materiałów, ponieważ mogą one doprowadzić do odparzeń, licznych odcisków oraz obtarć. Wkładka i wyściółka obuwia musza zostać wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej, która jest wyjątkowo miękka i łaskawa dla naszych stóp, a także pozwala im oddychać, przez co nie mamy wrażenia ciężkości nóg.

Rodzaj obcasa vs wygoda

Buty na imprezę powinny być wygodne. Dla każdej z nas oznacza to coś innego. Warto zwrócić szczególną uwagę zarówno na wysokość obcasa, jak również na jego rodzaj. Kobiety, które na co dzień chodzą w szpilkach z pewnością wybiorą wysokie obuwie na 12 cm obcasie. Są one już przyzwyczajone do takiej wysokości oraz uważają, że takie są nie tylko najbardziej seksowne, ale również najwygodniejsze. Z kolei te panie, które na co dzień chodzą w płaskich butach, powinny jednak wybrać obuwie na nieco niższym i bardziej stabilnym obcasie. Buty na 8 cm czy 10 cm obcasie wyglądają również fantastycznie, a noga nie jest wówczas tak wygięta. Są one zwyczajnie wygodniejsze dla dziewczyn, które nie przepadają za szpilkami na co dzień. Trzeba również pamiętać, że w butach na wysokim obcasie trzeba umieć chodzić i się poruszać, dlatego tym bardziej należy zaczynać od tych nieco niższych szpilek. Niektóre panie chętnie wybiorą również obuwie na obcasie w kształcie słupka, ponieważ dają one wrażenie lepszej stabilności nogi niż smukła szpilka. Jest to szczególnie istotne na imprezie, jak również podczas tańczenia.

Jakie szpilki na imprezę – brokatowe czy w cętki?

Wszystko zależy od tego, na jaką kreację się zdecydujemy oraz jaka jest to okazja. Buty mogą być jedynie uzupełnieniem całej stylizacji lub odwrotnie – mogą stanowić one element, który ma się najbardziej rzucać w oczy i wyróżniać.

szpilki z brokatem
szpilki z brokatem

Szpilki w cętki lub szpilki z brokatem to fantastyczna propozycja dla wszystkich odważnych kobiet, które pragną wyróżniać się w szarym tłumie. Takie buty z pewnością będą doskonale widoczne i będą zwracać uwagę, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Ponadto mogą one również świetnie pasować do charakteru swojej właścicielki. Tak charakterystyczne buty najlepiej komponować się będą z bardziej stonowaną kreacją, np czarną sukienką lub jednokolorowym garniturem. Ponadto świetnie będą również pasować do białej stylizacji jeszcze dodatkowo

szpilki w cętki
szpilki w cętki

podbijając jej odcień i sprawiając, że jest ona bardziej elegancka i szykowna. Ponadto można również zdecydować się na szpilki na imprezę w bardzo soczystym i mocnym odcieniu, jak również takie, które będą miały inne, ciekawe dodatki typu piękna broszka na przedzie, wspaniały kamień czy duży, rzucający się w oczy kwiat. Można nawet wybrać buty, których obcas jest bardzo geometryczny lub wysadzany kamieniami. Opcji jest naprawdę wiele i wszystko tak naprawdę zależy od gustu i preferencji właścicielki. Jedno jest pewne – czasami warto zaszaleć i wybrać piękne, brokatowe buty na obcasie na imprezę, aby stać się królową parkietu.

Dodaj komentarz